Služby

Veškeré věci ohledně poskytovaných služeb a jednotlivé kroky s řádným vysvětlením konzultuji s každým individuálně, aby co možná nejlépe vše do podrobna pochopil, co se jednotlivých služeb týče. Upřednostňuji osobní setkání pro lepší a zřetelnější komunikaci.

 

Webdesign

Poskytuji tvorbu a modernizaci webových stránek na míru. Webové stránky jsou dnes velmi silným prostředkem pro sdělování veřejnosti, co vlastně vaše firma za služby poskytuje. Navrhnu vám nejlepší způsob a optimální webové řešení, které vás bude v budoucnu reprezentovat.

více informací

Internetový marketing

Máte problém s nízkou návštěvností vaší firemní webové prezentace? Prodeje váznou a vy jen zbytečně investujete do reklamy, která vám stejně nepřináší žádné zákazníky? Nechte si poradit! Poskytuji PPC a SEO konzultace, díky nimž můžeme docílit lepší viditelnosti webu a větší návštěvnost.

více informací

Správa webových stránek

Padá vám na vaše webové stránky prach a nejeden návštěvník si toho všiml? Nechte si spravovat webové stránky! S možností psaní nového obsahu, aktualizace textů či doplňování nových referencí vám webové stránky nebudou přidat zastaralé a „k ničemu“.

více informací