O mně

foto Vedle úspěšného dokončení studií na Smíchovské střední průmyslové škole v Praze, v oboru Informačních technologií, se od roku 2004 aktivně věnuji tvorbě webových stránek a internetovému marketingu. K tvorbě webdesignu a grafickým pracím jsem taktéž nakloněn v podobném období.

Od června 2011 působím jako živnostník v oboru informačních technologií a poradenství téhož zaměření. Poskytuji rozsáhlou tvorbu a optimalizaci webových stránek s možností dlouhodobé spolupráce. Nabízím také komplexní grafické služby v oblasti designu, s možnostmi robustních prostorů pro Váš budoucí web. Veškeré mé služby je možné si prohlédnout zde na webu.

Mým hlavním cílem je vytvořit nebo zdokonalit internetové stránky zákazníka, na co možná nejlepší úroveň, aby měli pro danou firmu smysl. Webové stránky, jež nesplňují určitá kritéria, jsou špatně optimalizovány či nemají návratnost v podobě nových klientů, jsou zbytečnou investicí firmy. Veškeré možnosti, poradenství a cenové nabídky konzultuji osobně, popřípadě telefonicky. Zároveň se snažím, aby spokojenost byla i na Vaší straně a nové webové prezentace Vám přinesly co nejvíce nových zákazníků.

Vedle tvorby webových stránek poskytují také správu webového obsahu či pravidelné aktualizace stránek. Stačí mě kontaktovat telefonicky nebo přes určený formulář.

Reference

JV Kompresory
JV Kompresory
JV Kompresory
JV Kompresory